Companiero24
  • telefon:
  • +48 663 899 401
  • +48 696 052 210
  • +48 22 857 02 53

o nas

Jesteśmy dostawcą i importerem gadżetów reklamowych. Współpracując z wieloma producentami z całego świata w swojej ofercie mamy kilka tysięcy zróżnicowanych produktów. Dzięki temu możemy zaspokoić oczekiwania Klientów o bardzo różnych upodobaniach, oczekiwaniach i z różnym budżetem. W zależności od tego jaki cel ma spełnić Państwa gadżet reklamowy, oferujemy tanie i masowe nośniki informacji, a także ekskluzywne upominki. Staramy się, aby nasza bogata oferta zawierała unikatowe propozycje, dzięki czemu dostarczamy nietypowe produkty, a Państwo mogą się wyróżnić wśród konkurentów i zostać zapamiętanym wśród klientów.

Dlaczego warto z nami współpracować:

Świeże podejście do reklamy

Śledząc najnowsze trendy rynku i upodobania naszych klientów dysponujemy aktualną wiedzą jakie gadżety w danym sezonie przyniosą najwięcej radości obdarowanym klientom. Poza tym, proponujemy nietypowe produkty i rozwiązania, które zapewnią sukces Państwa firmie.

Indywidualne podejście do Klienta

Uważamy, że nie ma uniwersalnych produktów i uniwersalnych podarunków, w brew pozorom każdy zakup powinien być przemyślany i dopasowany do grupy docelowej oraz reakcji jaką ma w niej wywołać. Nasi specjaliści pomagają i doradzają w doborze najodpowiedniejszego gadżetu.

Nietypowe podejście do produktu

Naszym zdaniem wybór samego rodzaju produktu to dopiero połowa sukcesu, należy jeszcze wybrać odpowiedni model i kolor po to, aby pasował on do wizerunku firmy i doskonale komponował się z Państwa logotypem. Przed realizacją zamówienia wykonywana jest wizualizacja nadruku, abyśmy wspólnie mogli zdecydować o sukcesie produktu.

Kreatywne podejście do projektu

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze projekty realizowane były z pomysłem i miały szansę zachwycić nietypową i oryginalną formą.

Profesjonalne podejście do zlecenia

Nie segregujemy klientów i zleceń na ważniejsze i mniej ważne, wszystkie realizujemy z równym stopniem zaangażowania. Rozumiemy sytuacje, w których gadzety reklamowe potrzebne są na tak zwaną „ostatnią chwilę” lub „na wczoraj” i zawsze staramy się znaleźć sposób na rozwiązanie problemu.

Elastyczne podejście do czasu pracy

Nie pracujemy jak inne biura w określonych godzinach, osiem godzin dziennie, nasi klienci mogą przesyłać zapytania o dowolnej porze i oczekiwać odpowiedzi poza standardowym czasem pracy.

Partnerskie podejście do biznesu

Wolimy współpracę partnerską od walki i działania w pojedynkę.